V létě rekonstrukce nebude

V létě plánovaná rekonstrukce podlahové krytiny nebude

V letošním roce jsme počítali v mateřské škole s nákladnější rekonstrukcí školní kuchyně a jednoho pavilonu. Ve varně se měly rekonstruovat rozvody elektřiny, které jsou umístěny z velké části v podlaze. To také znamenalo, že se vymění zastaralá dlažba ve vlastní varně a k tomu přilehlých prostorách.

Při rekonstrukci II.pavilonu, 1. a 2. třídy,  se plánovaly vyměnit veškeré podlahové krytiny (lino a koberce), které jsou již poničené nebo částečně znečištěné. Toto všechno se mělo odehrávat v době prázdninového uzavření (popř. prodloužit uzavření) a omezení provozu mateřské školy.

Protože se obec snaží o získání finančních prostředků na tyto investice z různých rozvojových programů a v této době ještě není řízení v takové fázi, aby se vše dalo s předstihem naplánovat, rozhodlo se město po dohodě s ředitelkou MŠ o roční odklad plánovaných prací.

Provoz mateřské školy bude tedy o letošních prázdninách beze změny, jako v letech předešlých.

Zpět na seznam